Illegális bevándorlás

Bakondi György: az EU súlyos belbiztonsági helyzetet idéz elő a migránsok beengedésével

Mindez társadalmi, politikai, kulturális és vallási hatásokkal is jár.

2024.08.02 19:57MTI

Politikai és ideológiai megfontolásból az Európai Unió a Soros-terv alapján változatlanul be akar engedni évi egymillió illegális bevándorlót, ami súlyos belbiztonsági helyzetet idéz elő a kontinensen - jelentette ki a miniszterelnök belbiztonsági főtanácsadója a TV2 Mokka című műsorában péntek reggel.

Bakondi György azt mondta, az elhatározás emellett társadalmi, politikai, kulturális és vallási hatásokkal is jár.

Emlékeztetett: a Németországba érkezett illegális bevándorlók három év után már állampolgárságot kapnak, szavazati joggal együtt. El lehet képzelni, hogy az újonnan bevándorolt muszlim tömegek nem a konzervatív, keresztény pártokra fognak szavazni - mondta a főtanácsadó.

Bakondi György szerint az Európai Egyesült Államok létrehozása és a nemzeti keretek fellazítása olyan politikai és ideológiai cél, amelynek megvalósításához fontos eszköz az illegális bevándorlás. Úgy fogalmazott: Magyarországnak történelmi küldetése van abban, hogy oltalmazza a magyar embereket és az EU-t saját elképzeléseinek súlyos következményeitől.

A miniszterelnök belbiztonsági főtanácsadója hangsúlyozta, határőrizet és kerítés nélkül évente 4-600 ezer illegális bevándorló haladna át Magyarországon, hozzátéve, ez a közbiztonságot, közrendet és a magyarok biztonságérzetét alapjaiban rendítette volna meg.

A kormány elkötelezett a magyar emberek érdekeinek védelme és a belső biztonság megőrzése mellett - jelentette ki a belbiztonsági főtanácsadó.

Amennyiben a Könyjelző eszköztárába szeretné felvenni az oldalt, akkor a hozzáadásnál a Könyvjelző eszköztár mappát válassza ki. A Könyvjelző eszköztárat a Nézet / Eszköztárak / Könyvjelző eszköztár menüpontban kapcsolhatja be.