Sport

Miami tenisztorna - Fucsovics párosban is kikapott az első meccsén

Fucsovics Márton az egyeshez hasonlóan párosban is elveszítette az első mérkőzését a Miamiban zajló keménypályás tenisztorna férfi versenyében.

2019.03.24 15:57MTI

Fucsovics párosban a cseh Roman Jebavyval indult, de az első fordulóban - a 32 között - a harmadik helyen kiemelt, párosban 23-szoros Grand Slam-tornagyőztes amerikai Bryan testvérekkel szemben nem volt sok esélyük. Utóbbiak egy sima és egy szorosabb szettben végül 58 perc alatt győztek.

Fucsovics egyesben 29. kiemeltként az első fordulóban nem lépett pályára, a következő körben pedig pénteken három szettben kikapott a kanadai Felix Auger-Aliassimetől.

Eredmény, férfiak, 8,4 millió dollár (2,35 milliárd forint) összdíjazás:

páros, 1. forduló (a 32 közé jutásért):
Bob Bryan, Mike Bryan (amerikaiak) - Fucsovics Márton, Roman Jebavy (magyar, cseh) 6:1, 6:4