Siker!!!

Férfi ifjúsági vízilabda-vb: Bronzérmes a magyar válogatott

A házigazda magyar válogatott bronzérmet nyert a szombathelyi férfi ifjúsági vízilabda-világbajnokságon, mivel a vasárnapi helyosztón 14-13-ra legyőzte Szerbiát.

2018.08.20 05:36ma.hu

Az első negyedben a magyarok, a harmadik játékrészben viszont már a szerbek vezettek két találattal (4-2, 7-9). Az utolsó felvonást a hazai együttes egygólos hátrányban kezdte, de előbb fordított, majd nagy küzdelemben megőrizte minimális előnyét.

Horváth János szövetségi edző együttesének legeredményesebb játékosa Bóbis Botond volt, aki kilenc lövésből öt gólt szerzett.