Bajnokok Ligája

Nikolics két góljával továbbjutott a Legia

A Legia ellenfele a következő körben az Olimpija Ljubljana vagy a Trencín lesz, az első találkozót idegenben 4-3-ra a szlovák csapat nyerte.

2016.07.20 07:30MTI

A lengyel bajnok Legia Warszawa - a magyar válogatott Nikolics Nemanja két góljával - 2-0-ra legyőzte kedden a bosnyák Zrinjski Mostar csapatát a labdarúgó Bajnokok Ligája-selejtező második fordulójának visszavágóján, így továbbjutott.

A lengyel bajnokság legutóbbi gólkirálya kezdőként lépett pályára, a 28. percben az általa kiharcolt büntetőből, a 62. percben pedig akcióból volt eredményes, majd a 75. percben lecserélték. A párharc múlt heti, 1-1-es döntetlennel zárult első meccsén is a magyar válogatott csatár lőtte a varsóiak gólját.

Bajnokok Ligája, selejtező:

--------------------------

2. forduló, visszavágók (az UEFA honlapja alapján): Legia Warszawa (lengyel)-Zrinjski Mostar (bosnyák) 2-0 (1-0)

Továbbjutott: a Legia, 3-1-es összesítéssel. Crvena zvezda (szerb)-Valletta FC (máltai) 2-1 (1-1)

tj.: a Crvena zvezda kettős győzelemmel, 4-2-es összesítéssel. Mladost Podgorica (montenegrói)-Ludogorec (bolgár) 0-3 (0-1)

Tj.: a Ludogorec kettős győzelemmel, 5-0-s összesítéssel.

korábban: FC Köbenhavn (dán)-Crusaders (északír) 6-0 (2-0)

Tj.: az FC Köbenhavn kettős győzelemmel, 9-0-s összesítéssel. APOEL (ciprusi)-The New Saints (walesi) 3-0 (0-0)

Tj.: az APOEL 3-0-s összesítéssel. Sheriff Tiraspol (moldovai) - Hapoel Beer-Sheva (izraeli) 0-0

Tj.: a Hapoel Beer-Sheva 3-2-es összesítéssel. Seinäjoen JK (finn)-BATE Boriszov (fehérorosz) 2-2 (1-2)

Tj.: a BATE Boriszov 4-2-es összesítéssel. FK Liepaja (lett)-Red Bull Salzburg (osztrák) 0-2 (0-1)

Tj.: a Salzburg kettős győzelemmel, 3-0-s összesítéssel. Alashkert (örmény)-Dinamo Tbiliszi (grúz) 1-1 (0-1)

Tj.: a Dinamo Tbiliszi 3-1-es összesítéssel.

További nyolc visszavágót szerdán rendeznek, köztük a Ferencváros és az albán Partizani Tirana meccsét.