TV-műsor

Kövesse élőben kedvenc csapatait!

A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

2016.02.02 08:32MTI
hirdetés

február 2., kedd:


M4 Sport 18.00: Kézilabda, női NB I, Győri Audi ETO KC-Budaörs 21.00: Futsal, Európa-bajnokság, Belgrád, csoportmérkőzés, Spanyolország-Magyarország

Sport 2 12.00: Lósport, futam

Sport M 15.15: Lósport, futam 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1 18.30: Futsal, Európa-bajnokság, Belgrád, csoportmérkőzés, Szerbia-Szlovénia 21.00: Futsal, Európa-bajnokság, Belgrád, csoportmérkőzés, Spanyolország-Magyarország

Eurosport 2 18.00: Kosárlabda, Európa Kupa, Trabzonspor-Izmir

Digisport 1 11.00: Tenisz, ATP-torna, Szófia 17.55: Kézilabda, SEHA Liga, MVM Veszprém-Nexe 20.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Leicester City-FC Liverpool

Digisport 2 20.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Southampton

Digisport 3 17.00: Tenisz, ATP-torna, Szófia 20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sassuolo-AS Roma


február 3., szerda:


M4 Sport 19.55: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, A-Híd OSC Újbuda - Galatasaray

Sport 1 2.00: Kosárlabda, NBA, Houston Rockets-Miami Heat 20.15: Kosárlabda, Európa Kupa, Sassari-Szolnoki Olaj

Sport 2 1.30: Jégkorong, NHL, Washington Capitals-Florida Panthers 12.00: Lósport, futam 20.30: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, Pro Recco - Szolnoki Dózsa-Közgép

Sport M 15.15: Lósport, futam 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1 10.30: Kerékpár, Tour of Dubaj, 1. szakasz 14.15: Sífutás, világkupa, Drammen, férfi és női sprint 16.15: Sznúker, Német Masters, Berlin 19.00: Atlétika, fedettpályás verseny, Düsseldorf 21.00: Futsal, Európa-bajnokság, Belgrád, csoportmérkőzés, Olaszország-Azerbajdzsán

Eurosport 2 14.00 és 21.45: Sznúker, Német Masters, Berlin 16.00: Kerékpár, Valenciai körverseny, 1. szakasz 18.30: Futsal, Európa-bajnokság, Belgrád, csoportmérkőzés, Oroszország-Kazahsztán 20.00: Kosárlabda, Európa Kupa, Milan-Alba Berlin

Digisport 1 11.00: Tenisz, ATP-torna, Szófia 18.55: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, ZF-Eger - Spandau 20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Napoli

Digisport 2 18.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Frosinone-Bologna 20.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Watford-Chelsea

Digisport 3 17.00: Tenisz, ATP-torna, Szófia 19.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Lyon-Bordeaux 21.00: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, elődöntő, 1. mérkőzés, FC Barcelona-Valencia

Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.

Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!

Belépés és regisztráció

Belépés:

regisztráció

Regisztráció:

belépés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
Amennyiben a Könyjelző eszköztárába szeretné felvenni az oldalt, akkor a hozzáadásnál a Könyvjelző eszköztár mappát válassza ki. A Könyvjelző eszköztárat a Nézet / Eszköztárak / Könyvjelző eszköztár menüpontban kapcsolhatja be.