U18-as divízió I/A jégkorong-vb

Kikapott, ezzel kiesett a magyar U18-as csapat

Negyedik mérkőzésén is vereséget szenvedett a magyar válogatott a debreceni U18-as divízió I/A jégkorong-világbajnokságon, ezzel eldőlt, hogy jövőre a divízió I/B-ben szerepel majd.

2015.04.17 19:47MTI

A magyar együttes pénteken a norvégoktól kapott ki három góllal.

Eredmény (a nemzetközi szövetség honlapjáról), 4. forduló: Norvégia-Magyarország 4-1 (2-0, 1-1, 1-0)

a magyar csapat gólszerzője: Szita (37.)

Az első fordulóban a dánoktól 9-1-re, a másodikban a kazahoktól 6-5-re, a harmadikban a fehéroroszoktól 7-2-re kapott ki a magyar együttes, amely szombaton a franciákkal mérkőzik. Mivel pontszámban már csak a hárompontos kazahokat érheti utol, de előzőleg tőlük is vereséget szenvedett, így az utolsó helyen végez, ami kiesést jelent.

A tornáról az első helyezett feljut a tízcsapatos világelitbe.