Élő sportközvetítések - péntek, szombat
Megérkeznek a magyar meccsek is a képernyőinkre
A pénteki és szombati élő sportközvetítések programja a hazai televíziókban.
2015.02.27 08:53MTIFebruár 27., péntek:
Duna
18.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MTK Budapest-Paksi FC
Sport 2
14.00: Tenisz, ATP-torna, Dubaj, elődöntő
Sport M
13.35: Lósport, futam
Sportklub
18.40: Jégkorong, osztrák liga, felsőház, Fehérvár AV19-Znojmo
Eurosport
10.45: Alpesi sí, vk, Bansko, női szuperóriás-műlesiklás
13.00: Labdarúgás, Európa Liga, sorsolás
13.30: Északi sí, vb, Falun, sífutás, férfi 4x10 km-es váltó
15.30: Sznúker, Európa torna, Lengyelország
Eurosport 2
9.30: Sznúker, Európa torna, Lengyelország
17.30: Hódeszka, vk, Egyesült Államok
20.15: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-1. FC Köln
Digisport 1
13.00: Labdarúgás, Európa Liga, sorsolás
14.30: Tenisz, WTA-torna, Doha, elődöntő
20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Marseille-Caen
Digisport 2
16.50: Vízilabda, női ob I, ZF-Eger - UVSE-Centrál
18.45: Vízilabda, férfi ob I, ZF-Eger - VasasPlaket
20.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, top16, Barcelona-Alba Berlin
Február 28., szombat:
Duna
13.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Szombathelyi Haladás-DVTK
Sport 1
15:45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Puskás Akadémia - DVSC-TEVA
18:15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest - PMFC-Matias
21:00: Jégkorong, NHL, Nashville Predators-Detroit Red Wings
Sport 2
1:00 és 6.00: Tenisz, ATP-torna, Acapulco, elődöntő
16:00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Granada-Barcelona
22:00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Málaga-Getafe
Sport M
14:00: Lósport, ügető
19:00 Kosárlabda, Adria-liga, Szolnoki Olaj-Buducsnoszt
Eurosport
9:45: Északi sí, vb, Falun, északi összetett, síugrás, csapatverseny
11:00: Szánkó, vk, Oroszország, kettes, 2. futam
11:30: Alpesi sí, vk, Garmisch-Partenkirchen, férfi lesiklás
13:00: Északi sí, vb, Falun, sífutás, női 30 km, tömegrajtos verseny
15:45: Északi sí, vb, Falun, északi összetett, sífutás, csapatverseny
17:00: Északi sí, vb, Falun, síugrás, csapatverseny
19.00: Sznúker, Európa torna, Lengyelország
Eurosport 2
10.00: Alpesi sí, vk, Bansko, női szuperóriás-műlesiklás
11.45: Sznúker, Európa torna, Lengyelország
15:30: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Dortmund-Schalke 04
18:30: Labdarúgás, német bajnokság, Eintracht Frankfurt-Hamburg
21:00: Motokrossz, vb, Katar
Digisport 1
3:00: Ökölvívás, Friday Night Fights
13:40: Labdarúgás, angol bajnokság, West Ham United-Crystal Palace
15:45: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Sunderland
18:25: Kézilabda, női BL, középdöntő, Larvik-Győri Audi ETO KC
20:40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Chievo-AC Milan
Digisport 2
14:00: Kézilabda, férfi EHF-kupa, Balatonfüred-Melsungen
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 9:38 Megtalálták a baltimore-i hídszerencsétlenség két halálos áldozatát
- 8:34 Elhunyt Joseph Lieberman korábbi demokrata alelnökjelölt
- 7:52 Varga Judit újabb hajmeresztő állításai Magyar Péterről
- 6:30 Megújul az M2 Petőfi TV
- 5:30 Forgalomkorlátozás lesz az M0-s autóút több szakaszán
- 4:30 Sziget - Halsey, Liam Gallagher és Skrillex is fellép az idei fesztiválon
- 3:30 A békák védelmére kéri a lakosságot az MME
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06