Az utolsó percben

Női labdarúgó BL: drámai csatában esett ki az MTK

Drámai körülmények között, a hosszabbítás utolsó percében értékesített büntetővel esett ki szerdán az MTK Hungária a női labdarúgó Bajnokok Ligájában az osztrák Neulengbach ellen.

2014.10.16 07:59MTI

A nyolcaddöntőbe jutásért rendezett párharc idegenbeli visszavágóján a magyar csapat a 88. és 91. percben szerzett góllal 2-1-re győzött, de a ráadás utolsó pillanataiban 11-eshez jutott riválisa, amely azt gólra váltva 2-2-es döntetlennel bejutott a legjobb 16 közé.

Női BL, a nyolcaddöntőbe jutásért, visszavágó:
NÖSV Neulengbach (osztrák)-MTK Hungária FC 2-2 (0-0, 1-2, 1-2), hosszabbítás után
gól: Wasser (57.), Vojteková (120., 11-esből), illetve Nagy L. (88.), Fogl (90+1.)

Továbbjutott: a NÖSV Neulengbach, hosszabbítás után 4-3-as összesítéssel.