200 m pillangón

Európa Játékok: Bonecz Boglárka bronzérmes

Az úszó Bonecz Boglárka bronzérmet nyert 200 méter pillangón a bakui Európa Játékok szerdai versenynapján.

2015.06.24 16:15MTI

A viadal honlapjának beszámolója alapján a magyar versenyző a 16 éven aluliak számára kiírt versenyen 2.12.42 perces teljesítménnyel végzett a harmadik helyen. Ugyanebben a számban Bokros Blanka a hetedik lett.

A szerdai úszódöntőkben még Matyasovszky Dalma volt érdekelt 200 méter háton, melyen végül a hatodik lett.

Bonecz a magyar csapat 16. érmét szerzete meg: Magyarország 8 arany-, 2 ezüst- és 6 bronzéremmel hetedik helyen áll az éremtáblázaton.

Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.

Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!