Gyász
Hosszú küzdelem után elhunyt a magyar szépségkirálynő
Koller Katalint legyőzte a gyilkos kór.
2018.01.29 12:48ma.huKoller Katalin volt a 2007-es Miss Hungary győztese. Két évvel ezelőtt rosszindulatú daganatot diagnosztizáltak nála. Orvosai lemondtak róla, ám ő sosem adta fel. Végül sajnos legyőzte a gyilkos kór. Halálhírét férje jelentette be közösségi oldalán.
Először alvás közben érezte, hogy valami nyomja a bordáját. "Kiderült, hogy a mellemben van egy csomó. Elmentem mammográfiára, ahol ultrahangos vizsgálatot végeztek rajtam. Nem találtak semmit. A főorvos asszony megjegyezte, hogy ne legyek hipochonder, ne pánikoljak feleslegesen, hiszen 29 évesen fiatal vagyok még egy ilyen betegséghez" - mesélte akkor a Borsnak.
Nem sokkal később kiderült, rosszindulatú daganata van. Munka közben érte a telefon. Nem tört össze, tudta, hogy a mellrák gyógyítható.
"Később egy vizsgálat után egy doktornő félrehívott és figyelmeztetett: ne higgyek az orvosoknak, mert valójában nagyon keveset tudnak, és készüljek fel lelkileg, mert nagyon kemény küzdelem vár rám" - mesélte a volt szépségkirálynő, aki édesanyjával együtt kérdezte meg az orvost, mit tehet a gyógyulás érdekében.
"Az egyik orvos ingerülten közölte velünk, hogy nincs szó semmilyen gyógyulásról, csak kergetik a daganatot, és törődjek bele az elkerülhetetlenbe. De én eldöntöttem, hogy nem hallgatok rá, és hogy legyőzöm a kórt."
Koller Katalin fél évig hetente járt kemoterápiára, összesen 27 adagot kapott. Utolsó három CT-vizsgálata már negatív lett, sajnos végül mégis a kór győzött.
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 6:49 Új akciót indított a rendőrség, sok autós már megjárta
- 1:30 Magyar-horvát - Telt ház lesz az első hazai Eb-selejtezőn
- 0:30 A férfi előadók uralják a popzenét
- 0:00 Napi előrejelzés 12 jegy számára
- 23:30 Van Dyck-festménnyel gyarapodott a Szépművészeti Múzeum gyűjteménye
- 22:30 Little G Weevil dupla koncerten mutatja be új lemezét
- 21:30 Fedettpályás Eb - Kerekes és Kozák bízik a döntőbe jutásban
top fórum témák:
- Kedvenc zenéink2019.02.17 09:45
- Ingyen internetet adna a Jobbik2019.01.29 12:28
- Tanár urak, írjatok egy töri könyvet!2019.01.02 17:23
- Ez forradalom!!! - Gyurcsánynak és Orbánnak mennie kell!!!2018.12.09 10:12
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2018.10.13 23:14